Aktywne Wpisy

PeeJay +115
#referendum #krakow #oswiadczenie
Nie idę na referendum. Nie idę i już tłumaczę dlaczego.
Ponad 7 lat mieszkania w Krakowie pokazało mi, że to miasto zmienia się. Niektóre zmiany mi się podobały, inne nie. Wiadomo, nie jest idealnie. Mnóstwo rzeczy wymaga gruntownego przemyślenia przez władze miasta. Patodeweloperka, samochodoza (kretyńsko wprowadzone SCT to żadne rozwiązanie), nieprzemyślana strategia turystyczna. Mimo że podobnie jak wszyscy byłem zmęczony Majchrowskim, a Miszalski
Nie idę na referendum. Nie idę i już tłumaczę dlaczego.
Ponad 7 lat mieszkania w Krakowie pokazało mi, że to miasto zmienia się. Niektóre zmiany mi się podobały, inne nie. Wiadomo, nie jest idealnie. Mnóstwo rzeczy wymaga gruntownego przemyślenia przez władze miasta. Patodeweloperka, samochodoza (kretyńsko wprowadzone SCT to żadne rozwiązanie), nieprzemyślana strategia turystyczna. Mimo że podobnie jak wszyscy byłem zmęczony Majchrowskim, a Miszalski

Mega_Smieszek +249
źródło: 1000016379
Pobierz




¯\(ツ)/¯ PO to centrum, a konfederacja to skrajna prawica, czyli blisko mają do malarza z wąsem #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyborca prawicy “myśli” emocjami, nie logiką. Jest przeciw emigracji, więc głosuje na partię która wpuściła najwięcej emigrantów. Jest przeciw zielonemu ładowi, więc głosuje na partię, która zielony ład wprowadziła. Jest za niezależną Polską, więc głosuje za partią opowiadającą się za wasalizacją Polski prze USA.
Przyjaźń Trumpa i Putina to tylko wisienka na torcie oparów absurdu prawackiej logiki.