Wpis z mikrobloga

@Gieremek: Putin to też prawak. Partia jedna rosja, do której należy putin, a chyba nawet jest jej liderem to prawica, tak jak PiS w Polsce i republikanie w USA
¯\(ツ)/¯ PO to centrum, a konfederacja to skrajna prawica, czyli blisko mają do malarza z wąsem #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gieremek: przeceniasz, żadna refleksja się nie pojawi.

Wyborca prawicy “myśli” emocjami, nie logiką. Jest przeciw emigracji, więc głosuje na partię która wpuściła najwięcej emigrantów. Jest przeciw zielonemu ładowi, więc głosuje na partię, która zielony ład wprowadziła. Jest za niezależną Polską, więc głosuje za partią opowiadającą się za wasalizacją Polski prze USA.

Przyjaźń Trumpa i Putina to tylko wisienka na torcie oparów absurdu prawackiej logiki.
  • Odpowiedz