Wpis z mikrobloga

Rozumiem mieszkania, zwłaszcza w wojewódzkim czy ośrodkach o dobrym zapleczu pracowniczym, ale te ceny domów na wsiach czy bieda-powiatach to jest kosmos, kto im za te stare, niedoremontowane rudery będzie płacić 800k? to ma sens, jak jakiś mieszczuch szuka domku pod letnie wypady, po prostu przy obecnych cenach to się nie dodaje, nikt tyle nie zapłaci za coś, do czego trzeba jeździć te 100km raz w miesiącu, ilość bogatych Warszawiaków też jest ograniczona co zresztą widać po stojących miesiącami ofertach. Dziwne, że tym ludziom nie zależy na jak najszybszym upłynnieniu gotówki i zainwestowaniu jej gdzie indziej.
#nieruchomosci #domy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zopyross: no chodzi o to ze wszyscy ktorzy inwestowali w nieruchomosci przegapili moment w 2023. Rok temu polska wpadla w pulapke sredniego dochodu, skonczylo sie prosperity, dzietnosc osiegnela krytyczny poziom i do tego mamy epickowa prawicową banke okolo 3mln mlodych w internecie nie widzi swiata bez pisu i bruna. TLDR trzeba bylo sprzedac za 16k jak ja w 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz