Wpis z mikrobloga

po ostatniej akcji aż przypomniał mi się film Reziego gdzie też dali na wrocławskim rynku kasę deadpoolowi który miał legitymacje i wszystko a potem po paru dniach dosłownie TVN uwaga nagrał o nim reportaż i o fundacji

#ksiazulo
eSUBA94 - po ostatniej akcji aż przypomniał mi się film Reziego gdzie też dali na wro...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: Abstrahując od twojego wpisu, w końcu muszę ci to byczq napisać - robisz zajebistą robotę. Chyba każdy twój komentarz na mirko, głównej i na YT (często trafiam na ciebie pod różnymi filmami) to sama prawda. Zero typowego dla wykopków naginania faktów, bicia piany, a same konkrety. Często podrzucasz jakieś mało znane anegdoty, kojarzysz schematy na które nie zwróciłem nigdy uwagi itp. Nie wiem kim jesteś, ale w tym szambie
  • Odpowiedz
  • 1
@again_and_again: jestem boomerem internetowym może dlatego masz takie wrażenie

1. na wykopie siedze dużo bo tylko tu nie mam bana (FB meta insta - perm bo tureckie boty się logowały na moje konto, Twitter ban bo prostowałem dezinformacje powodziową)
2. połowa moich wpisów jest dla beki/robienie sobie jaj
3. czy dużo pisze na YT? no nie wiem, max 12 komentarzy na polskim YT i 5 na USA dziennie - ale nie tylko ty
  • Odpowiedz