Pobrałem już któryś raz z kolei Diablo 4 i nadal nie mogę się wciągnąć. Żałuję, bo wydałem kupę kasy i spędziłem 30 godzin. Warto jej dać jeszcze szansę, czy zabierać się za cos innego? #gry #steam #diablo4
@kluha666: ja z żoną pograłem jakieś 15-20h na Xboxie. I o ile trójkę w przeciągu kilku lat ograliśmy kilka razy na kanapa-coopie, o tyle z czwórka daliśmy sobie po prostu spokój bo nie szło w ogóle. Jest tyle fajnych gier że nie trzeba się zmuszać
#gry #steam #diablo4