Aktywne Wpisy

lubie-sernik +101
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.

Paula_pi +11
Niektórzy to mają takie fajne nicki że się zastanawiam czy to sami sobie wymyślili czy poszli do wróżki.




Pokrótce - w 1,5 roku zrzuciłem około 70kg, aktualnie ważę 100kg. Dotychczas jadłem 2700-2800 kcal, zbijam do 2500. Dźwigam sobie na siłce i tu zagwozdka - czy to normalne, że spadnie mi lekko siła i będę musiał dźwigać trochę mniejsze ciężary niż dotychczas? Przyznam szczerze, że aktualnie moim głównym celem jest redukcja.
#mikrokoksy #odchudzanie
PS. Gratulacje za wynik w chudnięciu, duże osiągnięcie.