Wpis z mikrobloga

Dużo czasu poświęciłem próbując podłączyć to do kompa z Windows 11. Niestety bez skutku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przeczesałem reddita, instalowałem sterowniki i próbowałem odpalać w trybach zgodności. Może komuś się kiedyś coś podobnego udało?

#tworczoscwlasna #muzyka #midi #flstudio #ableton #cubase #tworzeniemuzyki #windows #windows11 #komputery
Aeterna - Dużo czasu poświęciłem próbując podłączyć to do kompa z Windows 11. Niestet...

źródło: 1000162880

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@_______________________ przy tym urządzeniu w ustawieniach Windows wyskakuje błąd. Na starym lapku Win8 chodziło plug & play. Tutaj widzi urządzenie ale wyskakuje błąd i FLStudio na przykład w ogóle go nie widzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) widziałem na Redditcie wątki że ludzie mieli właśnie z tym modelem problem
  • Odpowiedz