Dużo czasu poświęciłem próbując podłączyć to do kompa z Windows 11. Niestety bez skutku ( ͡°ʖ̯͡°) Przeczesałem reddita, instalowałem sterowniki i próbowałem odpalać w trybach zgodności. Może komuś się kiedyś coś podobnego udało?
@_______________________ przy tym urządzeniu w ustawieniach Windows wyskakuje błąd. Na starym lapku Win8 chodziło plug & play. Tutaj widzi urządzenie ale wyskakuje błąd i FLStudio na przykład w ogóle go nie widzi ( ͡°ʖ̯͡°) widziałem na Redditcie wątki że ludzie mieli właśnie z tym modelem problem
#tworczoscwlasna #muzyka #midi #flstudio #ableton #cubase #tworzeniemuzyki #windows #windows11 #komputery
źródło: 1000162880
Pobierz