Wpis z mikrobloga

@solejukowski: Nawrocki całą swoją kampanie wyborczą występował w tym garniturze. Nie widze w tym najmniejszego problemu, Polsce potrzebny jest odpowiednik Trumpa, który weźmie sejmowa bandę za mordę
  • Odpowiedz
@solejukowski: garnitur Trumpa jest czarny, dużo dłuższy i rozpięty. Ubrania pierwszych dam łączy tylko kolor. Podobieństwo jest łudzące, nie sądzę żeby to było celowe. Typowy ubiór na zaprzysiężenie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz