Aktywne Wpisy

lubie-sernik +12
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

serio_serio +3
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





źródło: temp_file2363282817730796218
PobierzZ cechami siatki?
@Ziom166: Potrzeba Szybkiego Węgla
@Ziom166: tak jest carbon a nie carbon fiber ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Książę Rozjeb Ich DDD
Profesjonalna Ewolucja Piłki Nożnej
@kasztan00: ?
Fabrykacjo