Wpis z mikrobloga

#dragonage

Gram w to dragonage ale pomijam juz te cale ideologiczne i uwazam ze to po prostu nuuuuuuda. Walka meczaca i nudna. Nie czuc tu dragonaga w dragonagu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@frutson chyba, że ziomeczek mówi o pierwszych dwóch Dragon Age'ach. Co do walki w Inkwizycji to się zgadzam, jest mnóstwo rzeczy, które mi się podobały w tamtej grze, ale nie była to walka
  • Odpowiedz