Ja się nie wspinam, ale kolega użyczył mi patyka, fajnie wysoko można przełożyć sznurki celem rozwieszenia tarpu i innych żaglo daszków Czy jest jakaś tańsza alternatywa z chin? (to zielone wygląda jak wydruk 3D, w zasadzie to końcówka typu bosak też wystarczy.)
#latwogang Ale tak bez jaj - na c--j takie dziady kamerują tego łatwoganga? Przecież to nie ma sensu jak kamerowanie fajerwerków na sylwestra albo koncertu komórką - i tak się potem tego nie ogląda.
Ja się nie wspinam, ale kolega użyczył mi patyka, fajnie wysoko można przełożyć sznurki celem rozwieszenia tarpu i innych żaglo daszków
Czy jest jakaś tańsza alternatywa z chin?
(to zielone wygląda jak wydruk 3D, w zasadzie to końcówka typu bosak też wystarczy.)
https://www.bergfreunde.eu/beta-climbing-designs-evo-sport-ultra-long-clip-stick/
źródło: beta-climbing-designs-evo-sport-ultra-long-clip-stick
Pobierzźródło: beta-climbing-designs-evo-sport-ultra-long-clip-stick-detail-6
Pobierz@wiecejszatana: a nie lepiej po prostu trochę taśmy i kij?
@One_day_full:
kij już mam, teraz chcę Clip stick
@One_day_full:
https://www.yeggi.com/q/climbing+stick+clip/
@skethoo: kapitanie! ja już znalazłem modet tego zielonego co sprzedają i zdjęcie wkleiłem u góry