Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 17:00, gdy zawyją syreny pamiętajmy, że to byli tacy sami chłopacy jak Ty i ja. Pełni marzeń, strachu, wątpliwości, planów, miłości, nienawiści, odwagi i zwątpienia. Nic mnie tak nie rusza jak myśl, o ludziach, którzy gotowi byli zginąć za ideę. Nic nie wywołaje we mnie takiej mieszanki podziwu i smutku, dumy i obaw, czy sam bym sprostał w takiej chwili. Cześć i Chwała Bohaterom! Niech żyje Polska! #historia #powstanie #polska
eduardo-garcia - Dzisiaj o 17:00, gdy zawyją syreny pamiętajmy, że to byli tacy sami ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach