Wpis z mikrobloga

Dziękuje za wspólną zabawę. Jestem scashowany, zostało z 5 % oraz stable czekające na wybicie dolara.

Ten rynek dał mi o wiele więcej niż oczekiwałem, sprzedane i tak później niż zakładał plan.
Dziękuje Pan Bitcoin i , o zgrozo, Pan Ether też dziękuje. Do zobaczenia w bessie.

#koniecmistrzostw #kryptowaluty #bitcoin #nobodykiers
nicspecjalnego - Dziękuje za wspólną zabawę. Jestem scashowany, zostało z 5 % oraz st...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach