Wpis z mikrobloga

  • 2
@Don_Artur: dokładnie. Miejsce fajne, ale ma tą przypadłość co wszystkie inne - działa połowa atrakcji, a z tych co działają, połowa działa słabo/źle/ bez sensu.
  • Odpowiedz