Jesteście tak odklejeni na punkcie polskich kobiet, że tworzycie sobie własne uniwersum w tych waszych małych główkach, co tylko bardziej spycha was na margines społeczeństwa jako odklejeńców.
@schweizer: Nie :) Ale widzę ku temu trochę mniej spiskowe powody.
1. Marketing danej firmy siedzi gdzieś na zachodzie i tworzy jedną reklamę na wszystkie lokalizacje. 2. Korpo są jak zawsze opóźnione i próbują się wstrzelić w trend tolerancji i walki z rasizmem.
Nie zgadzam się z teoriami, które czasem się tu pojawiają - że istnieje jakaś wyżej zorganizowana akcja, mająca na celu podniesienie odsetka związków międzyrasowych. Albo co gorsza, że
typie idź lecz się na nogi bo na główkę to już za późno ( ͡°͜ʖ͡°)
@adam-yxz: ok to w takim razie co takiego napisałem co nie jest prawdą? Jesteś kolejnym ociężałym umysłowo i zmanipulowanym wannabe normikiem, który pruje się pierwszy do innych.
@serniczekwiedensky: Ale wiesz że większość ruchu przegrywowego to po prostu zabawa konwencją? Takich prawdziwych przegrywów którzy naprawdę wyznają wartości typu loszki to coorvy jest może ze 20-30 procent.
@serniczekwiedensky ten typ od krecenia korbką przez żymian wczoraj stwierdził, ze typ który pojechał ratować swojego kota do swojej nieogarniętej byłej z nadzieją, ze go od niej uwolni uwaga - JEST NA JEJ USLUGACH I JEST KUKOLDEM. Sam wpis zyskał spory poklask xd dla nich juz nie ma ratunku
Emocjonalna płeć daje sobą mocno manipulować i nie widzi drugiej drogi w swoim rozumowaniu.
@Rzounierz88: Brzmi jak opis tych osób, o których napisała OPka xD Każdy normalny człowiek widzi, że ludzie są różni i że wśród kobiet (i mężczyzn) są osoby fajne i niefajne, i że nie ma sensu fiksować się na tych drugich, bo nic to nie zmieni. Tymczasem wykopowi mizogini nie dość, że w kółko o tym piszą,
@Arbeiter: @wysylamnudesy najśmieszniejsze jest to, że bardziej wygląda na to, jakby to ich ktoś programował do nienawiści i uprzedzeń wobec kobiet, czy też generalnie do ludzi, a czują się wielce oświeconymi wzajemnie się nakręcając xD
I znowu wysyp skur**synskich komentarzy od rzekomo normalnych ludzi, zero zaskoczenia. Na koniec dnia wszyscy jestescie tutaj na wykopie, rozumiem racjonalizowanie sobie ze akurat JA jestem inny i tylko lubie czytac patologie dla beki, ale nie oszukujcie sie, normalni ludzie nie przesiaduja na portalach typu wykop :)
@serniczekwiedensky zagrywka rodem ze skrajnych ugrupowań politycznych, komuś zależy żeby mniej lotne jednostki zaprogramować w pewien sposób i polaryzować wobec drugiej strony z coraz większą mocą, a ci jeszcze klaszczą uszami i sami napędzają się coraz bardziej na tej karuzeli s----------a nie widząc, z jaką prędkością zbliżają się do ściany
polecam dać te incelowskie tagi na czarno i zapomnieć o ich istnieniu
1. Marketing danej firmy siedzi gdzieś na zachodzie i tworzy jedną reklamę na wszystkie lokalizacje.
2. Korpo są jak zawsze opóźnione i próbują się wstrzelić w trend tolerancji i walki z rasizmem.
Nie zgadzam się z teoriami, które czasem się tu pojawiają - że istnieje jakaś wyżej zorganizowana akcja, mająca na celu podniesienie odsetka związków międzyrasowych. Albo co gorsza, że
@Kotouak: Ale które wykopki? Bo wiesz, że mając tu konto sam jesteś wykopkiem, więc może nie ciśnij tak po sobie :)
@adam-yxz: ok to w takim razie co takiego napisałem co nie jest prawdą? Jesteś kolejnym ociężałym umysłowo i zmanipulowanym wannabe normikiem, który pruje się pierwszy do innych.
@Rzounierz88: Brzmi jak opis tych osób, o których napisała OPka xD Każdy normalny człowiek widzi, że ludzie są różni i że wśród kobiet (i mężczyzn) są osoby fajne i niefajne, i że nie ma sensu fiksować się na tych drugich, bo nic to nie zmieni. Tymczasem wykopowi mizogini nie dość, że w kółko o tym piszą,
@Kotouak: dlatego tutaj jesteś od 5 lat xd
@serniczekwiedensky: Ale te małe główki są dla was przedmiotem pożądania. Nawet chcecie je połknąć czasami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
polecam dać te incelowskie tagi na czarno i zapomnieć o ich istnieniu