Wpis z mikrobloga

Jesteście tak odklejeni na punkcie polskich kobiet, że tworzycie sobie własne uniwersum w tych waszych małych główkach, co tylko bardziej spycha was na margines społeczeństwa jako odklejeńców.
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schweizer: Nie :) Ale widzę ku temu trochę mniej spiskowe powody.

1. Marketing danej firmy siedzi gdzieś na zachodzie i tworzy jedną reklamę na wszystkie lokalizacje.
2. Korpo są jak zawsze opóźnione i próbują się wstrzelić w trend tolerancji i walki z rasizmem.

Nie zgadzam się z teoriami, które czasem się tu pojawiają - że istnieje jakaś wyżej zorganizowana akcja, mająca na celu podniesienie odsetka związków międzyrasowych. Albo co gorsza, że
  • Odpowiedz
wykopki to przygłupy i nieudacznicy xD


@Kotouak: Ale które wykopki? Bo wiesz, że mając tu konto sam jesteś wykopkiem, więc może nie ciśnij tak po sobie :)
  • Odpowiedz
typie idź lecz się na nogi bo na główkę to już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adam-yxz: ok to w takim razie co takiego napisałem co nie jest prawdą? Jesteś kolejnym ociężałym umysłowo i zmanipulowanym wannabe normikiem, który pruje się pierwszy do innych.
  • Odpowiedz
@serniczekwiedensky: Ale wiesz że większość ruchu przegrywowego to po prostu zabawa konwencją? Takich prawdziwych przegrywów którzy naprawdę wyznają wartości typu loszki to coorvy jest może ze 20-30 procent.
  • Odpowiedz
@serniczekwiedensky ten typ od krecenia korbką przez żymian wczoraj stwierdził, ze typ który pojechał ratować swojego kota do swojej nieogarniętej byłej z nadzieją, ze go od niej uwolni uwaga - JEST NA JEJ USLUGACH I JEST KUKOLDEM. Sam wpis zyskał spory poklask xd dla nich juz nie ma ratunku
  • Odpowiedz
Emocjonalna płeć daje sobą mocno manipulować i nie widzi drugiej drogi w swoim rozumowaniu.


@Rzounierz88: Brzmi jak opis tych osób, o których napisała OPka xD Każdy normalny człowiek widzi, że ludzie są różni i że wśród kobiet (i mężczyzn) są osoby fajne i niefajne, i że nie ma sensu fiksować się na tych drugich, bo nic to nie zmieni. Tymczasem wykopowi mizogini nie dość, że w kółko o tym piszą,
  • Odpowiedz
@Arbeiter: @wysylamnudesy najśmieszniejsze jest to, że bardziej wygląda na to, jakby to ich ktoś programował do nienawiści i uprzedzeń wobec kobiet, czy też generalnie do ludzi, a czują się wielce oświeconymi wzajemnie się nakręcając xD
  • Odpowiedz
I znowu wysyp skur**synskich komentarzy od rzekomo normalnych ludzi, zero zaskoczenia. Na koniec dnia wszyscy jestescie tutaj na wykopie, rozumiem racjonalizowanie sobie ze akurat JA jestem inny i tylko lubie czytac patologie dla beki, ale nie oszukujcie sie, normalni ludzie nie przesiaduja na portalach typu wykop :)
  • Odpowiedz
@serniczekwiedensky zagrywka rodem ze skrajnych ugrupowań politycznych, komuś zależy żeby mniej lotne jednostki zaprogramować w pewien sposób i polaryzować wobec drugiej strony z coraz większą mocą, a ci jeszcze klaszczą uszami i sami napędzają się coraz bardziej na tej karuzeli s----------a nie widząc, z jaką prędkością zbliżają się do ściany

polecam dać te incelowskie tagi na czarno i zapomnieć o ich istnieniu
  • Odpowiedz