Aktywne Wpisy

Rainmaker97 +254
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
źródło: IMG_7825
Pobierz
KjatanSveisson +83
#mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #trening #dieta
Kobiety mają wizję ze chłop co nie pije piwa i nie je czipsów z automatu ma taką formę xd
Kobiety mają wizję ze chłop co nie pije piwa i nie je czipsów z automatu ma taką formę xd
źródło: 1000007719
Pobierz




Potrzebuję porady w sprawie miksera planetarnego.
Czego używacie? Czego nie warto kupować? I dlaczego to takie drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zmieszczę się w okolicach 1000 zł za coś wystarczającego do użytku domowego?
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem
Ale oczywiście jestem łosiem i nie napisałem o jednej kwestii.
Chciałbym w przyszłości dokupić tam przystawki, chociażby maszynkę do mielenia mięsa, etc.
@Erk700: No właśnie jest na amazon za 1080 i oponie o jego zajebistosci bardzo kuszą. Chociaż wolałbym upolować coś z ratami 0 ;)
Często najbardziej opłaca się od razu kupować całe zestawy, przystawki dokupowane osobno potrafią mieć chore ceny, zwróć na to uwagę.
@jeden_na_dziesiec: Który MUM? Domyślam się że zestaw może być tańszy. Muszę sprawdzić co mi będzie potrzebne.
https://allegro.pl/oferta/robot-planetarny-mum58m64-bosch-1000w-3-9l-maszynka-do-miesa-blender-17358894266
Przystawka do krojenia w kostkę / plastry / tarcia na wiórki to straszne krówsko, uprzedzam. Ale jak mam skroić w kostkę warzywa i ziemniaki na krupnik dla 3 osób, to wolę rozbierać i myć to ustrojstwo (po warzywach wystarczy na świeżo spłukać pod kranem) niż sterczeć nad deską.