Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek xD to nie Żywiec, wiem bo mieszkałem w tej okolicy kilka lat temu xD

PS taki funfact, jakby to miało miejsce 15 lat temu to prawdopodobnie byłoby gotowe mięso mielone z okolicznej tzw śmietanki towarzyskiej xD a zaraz obok był sklep mięsny do którego drzwi widać na zdjęciu xD
  • Odpowiedz