Wpis z mikrobloga

@Prawiczek_prawie_30_lat: rozumiem co czujesz, ale z drugiej strony jak już rodzina zaczyna omijać temat, nie życzą na wigilii żebyś sobie kogoś znalazł, to też czujesz coś takiego, że już postawili na tobie krzyżyk, że nie wierzą, że to jest możliwe. To też na swój sposób smutne.
  • Odpowiedz