Wpis z mikrobloga

@powrut_krula: ale wiesz ze na portalach typu tinder pierw liczy swie wyglad a potem twoje zachowanie? ludzie pierw widza twoje zdjecie na caly ekran, potem te gowno ciakwostki a potem maja najbardziej monotonne rozmowy na czatach
  • Odpowiedz
  • 13
@kiedyswygramzycie

Prawda mordo świat jest godny i sprawiedliwy, jak ktoś wystarczająco dużo próbuje to w końcu osiągnie swój cel, jak jeszcze nie osiągnął to znaczy, że za mało próbował
  • Odpowiedz
  • 118
@powrut_krula

ja próbuje od jakichś 8 lat i nic xD


Za mało próbowałeś mordo musisz więcej próbować i starać się bardziej zaufaj mi więcej prób spróbuj bo rużne som
  • Odpowiedz
@powrut_krula: bycie nice guyem to na pewno nic nie daje.
Z przeciętną mordą tinder itp. nie mają sensu.
Kobiety mają tam za duży wybór i przeglądają to jak oferty na allegro.
Lepiej działać w realu.
  • Odpowiedz
@powrut_krula: na razie to masz problem taki że nie potrafisz być sobą, tylko kombinujesz jaki soft wgrać aby przypodobać się kobiecie. Z góry jesteś na przegranej pozycji. Masz być taki jaki jesteś, a nie jakiś. I nie jest to porada jak zdobyć laskę xd, tylko abyś czuł się ok i był zdrowy psychicznie. Szanuj się.

Jak sobie przypomnę że kiedyś taki byłem to aż mnie wzdryga. przejmował się człowiek tym
  • Odpowiedz