Aktywne Wpisy

r5678 +712
To po uj jest to okno życia?
To według systemu lepiej jakby zabiła i zakopała aby nikt nie wiedział
#polska
To według systemu lepiej jakby zabiła i zakopała aby nikt nie wiedział
#polska
źródło: Screenshot_20260422_181333_X
Pobierz
daretti877 +15
#gielda udało sie komuś z kapitału 20 000 zl dojść na giełdzie do jakis sensownych kwot i wyjść z biedy? Jestem podłamany brakiem efektu skali i klepaniem biedy





Prawda mordo świat jest godny i sprawiedliwy, jak ktoś wystarczająco dużo próbuje to w końcu osiągnie swój cel, jak jeszcze nie osiągnął to znaczy, że za mało próbował
@kiedyswygramzycie: ja próbuje od jakichś 8 lat i nic xD
Za mało próbowałeś mordo musisz więcej próbować i starać się bardziej zaufaj mi więcej prób spróbuj bo rużne som
Z przeciętną mordą tinder itp. nie mają sensu.
Kobiety mają tam za duży wybór i przeglądają to jak oferty na allegro.
Lepiej działać w realu.
@BaviDamek: od 8 lat próbuje, spotkałem może 3 kobiety które zechciały na mnie spojrzeć już nie mówię czy było coś
Jak sobie przypomnę że kiedyś taki byłem to aż mnie wzdryga. przejmował się człowiek tym
A Ty spoglądałeś na te z nieatrakcyją twarzą żeby poznać jej charakter, czy tyle to już nie?