Aktywne Wpisy
mindy-moo +27
Takie pytanie. A dlaczego w ogóle zapraszacie jakieś nieznane laski z Tindera na jedzenie? Naprawdę nie można pójść na spacer do parku i pogadać? Można się umówić na granie w squasha, jazdę rowerem, wizytę w muzeum, galerii sztuki. Mozna się nawet na mszę umówić. Tymczasem ktoś zdecydował, że musi być żarcie. Jakiś test czy meżczyzna jest w stanie "upolować" jedzenie w restauracji?
W każdym razie, przestańcie się umawiać na jedzenie w restauracjach
W każdym razie, przestańcie się umawiać na jedzenie w restauracjach

miki4ever +3
NBA TYPER 2026
PLAY-IN
RUNDA 2
PARY
Orlando Magic vs. Charlotte Hornets
PLAY-IN
RUNDA 2
PARY
Orlando Magic vs. Charlotte Hornets





źródło: Adeptus_mechanicus_by_cribs-d4b4afs
Pobierz@eisil: Taaa, jasne. Zawsze się znajdzie jakaś wymówka albo w ogóle nie będzie tematu.
ʕ•ᴥ•ʔ
Widzę że sporo osób narzeka na te nocki. Ja na przykład lubiałem te zmiany, nie było na zakładzie dyrektora i większości kierownictwa. Można powiedzieć że większy "luz". No i jakiś dodatek za nie był.
Co Ci mogę poradzić na start:
Firma ma Twoje błędy wliczone w prognozę kosztów. Jak zjebiesz, to się nie przejmuj, bo oni się tego spodziewali. Oni wyliczyli, że X pracowników popełni Y błędów, co będzie kosztować Z kasy.
Będziesz się uczył, więc nie jeden błąd popełnisz. Trudno, pracuje
Patrząc w drugą stronę, x czasu temu pisałem na wykopie co moja firma produkuje a patrząc na ilość firm w Polsce które to robią najzwyczajniej w świecie tym sposobem podałem mniej więcej swoją lokacje :D