Ale nie wiem czy jak masz pewne zaburzenia to praca na nocki będzie dobra. Taka zmiana potrafi zdrowego wykończyć. Jakby co łap doświadczenie i rozglądaj się za czymś innym
I powinny dotyczyć Cię różne dodatki jak praca w nocy, święta. Czy wszystko na zlecenie najpierw i mają w------e?
@eisil: ok skoplikoski. Trzymaj się tam, powodzenia.
@Chuopijak: Nie wiem, na razie 4k netto.
@eisil: Ehh.
Minimalna, a po 3 miesiącach jak już zainwestujesz emocjonalnie to powiedzą że słabo robisz i podwyżka wyniesie 100 PLN brutto.
Polski januszyzm jest straszny.
Ale nie wiem czy jak masz pewne zaburzenia to praca na nocki będzie dobra. Taka zmiana potrafi zdrowego wykończyć. Jakby co łap doświadczenie i rozglądaj się za czymś innym
I powinny dotyczyć Cię różne dodatki jak praca w nocy, święta. Czy wszystko na zlecenie najpierw i mają w------e?
@Szalom: Są różnego rodzaju premie i mam nadzieję, że jakoś przeżyje te nocki, mam ketrel na sen, który skutecznie mnie usypia.