Lolenson1888 Lolenson1888 17.07.2025, 16:26:23 via Wykop 0 + @KasjuszHasta2: A gdzie nie śpiewają źle o Legii?Chyba tylko w Sosnowcu, Elblągu i w Radomiu
thority thority 17.07.2025, 16:26:53 via Wykop 2 + @KasjuszHasta2: Lech chyba dalej zgoda ze Spartakiem Moskwa to i przyjaciół z Kazachstanu nauczyli.
Chyba tylko w Sosnowcu, Elblągu i w Radomiu