Wpis z mikrobloga

@hidden1967: Integracje pracbazowe to jedna z największych głupot jakie ktoś kiedyś wymyślił. Mam swoje życie, swoje sprawy. Widzę tych ludzi w pracy, więc po jaką cholerę mam jeszcze na nich poświęcać swój wolny czas?
  • Odpowiedz
@hidden1967 Oj, totalnie to czuję 😂 Ja po pracy mam społecznościowy limit wyczerpany do 2030 roku. Ludzie z pracy chcą się integrować, a ja chcę tylko leżeć i myśleć o niczym. Dobrze robisz, nie każdy musi robić z siebie duszę towarzystwa po 8h korpo-katorgi. Samotny wilk też ma klasę 🐺💼
  • Odpowiedz
@hidden1967: Jeśli jesteś nowy to może warto spróbować tym bardziej jeśli Ciebie zaprosili. W mojej pierwszej pracy w UK lubiłem wychodzić z ludźmi ale w mojej obecnej w życiu nie dałbym się namówić. Wszystko zależy od tego jak nam się udadzą ludzie
  • Odpowiedz