Wpis z mikrobloga

@heterogenizowany: niestety, to tak jak znaczna większość krytyków kiszaka nagrywających filmy na jego temat. Oprócz Rocka i Bez Schematu, wszyscy wystawiają mu piłke na otwartą bramkę swoimi filmikami. Niektórzy też potem wchodzili na discordowe debaty z rumunem i tam też wpadali w te jego wszystkie sztuczki i wychodzili na idiotów.
  • Odpowiedz
@BlackWidower: Realnie był jeszcze Grzmoti ale Kiszak zamiótł to pod dywan gdy okazało że samemu wychodzi na idiotę. Kiszak stwierdził że tamten szuka atencji więc się nie odniesie do materiału a w przypadku Oskara to już któryś raz z kolei kiedy go ogląda XD
  • Odpowiedz
@Logoludy: to jest fryzjer oskarek. Koleś jest odklejony. Mówił, że pracował przy cyberpunku, liszaj się pyta przy czym. A on, że przy Judy. Okazało się, że nie pracował przy niczym tylko wysłał koncept fryzury do cedepu bo był konkurs xD ogólnie chłop jest odklejony. Taki poziom rondla nad którym ostatnio wąsacz się znęcał.
  • Odpowiedz