Wpis z mikrobloga

Mireczki #korposwiat #homeoffice #pracait #pracazdalna i wiadomo #programista15k #minipc

Mam w domu dwa pc, jeden z tych minipc co praktycznie nie zużywa prądu ale nadaje się tylko do neta a drugi do grania i obydwa są praktycznie w tym samym miejscu.

Jak chcę sobie pograć to wczołguję się pod biurko i przepinam kabel ethernet, jacka, dwa monitory, klawiaturę i myszkę i pewnie jeszcze coś o czym teraz zapomniałem. O ile z monitorami to jeszcze nie jest big deal, bo mogę je do jedngo kompa podpiać przez DP a do drugiego przez HDMI tak zostaje i tak kwestia USB i dźwięku i kabla od neta.

Co muszę kupić żeby sobie darować czołganie się pod biurkiem? Wiadomo, po taniości :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach