Aktywne Wpisy
operatorkatapulty +108

rolnik_wykopowy +42
Oknówka właśnie buduje mi gniazdo przy... oknie (。◕‿‿◕。)
#przyroda #zwierzeta #ptaki #czujedobrzeczlowiek
#przyroda #zwierzeta #ptaki #czujedobrzeczlowiek
źródło: IMG_20260612_091307
Pobierz




Ja miałem właśnie Octavie 4 z 2020 r. i męczyłem bułę serwisowi każdą zwiechą i nie włączeniem się, tak że w końcu mi wymienili sterownik Infotainmentu razem z tabletem i problemy zniknęły. A jak zmieniałem w tym roku auto na Superba, to doradca w