Wpis z mikrobloga

Hej sportowe świry. Jest Mi w stanie ktoś pomóc z długim stażem? Jechałem treningiem silowym na siłce od jakiegoś czasu, robiłem tak praktycznie wielostawy. Ale niestety, dotarłem do ściany i co gorsza przetrenowalem się. Maksy to tam nie wiem, przysiad ATG ok 140kg, ława 121kg, MC nie wiem bo mam chwilowo za mało obciążenia (waga 100, wzrost 189). I teraz rozkmina: zrobię sobie tydzień przerwy bo Mnie już i stawy i wszystko boli i startuje z nowym treningiem. Zastanawiam się czy by nie miksować sobie treningu stricte siłowego z osobnymi dniami np samej kalisteniki? Priorytety: jestem na dzsw w wojsku, do poprawienia biegu same zaprawy Mi wystarcza ale przydałoby się podciągnąc z brzuszkami i podciagnieciami, a dwa chciałbym wbić 45 w bicku. Brakuje Mi ok 2cm. Ktoś coś doradzi?
#silownia #fitness
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach