Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

mirko_anonim +3
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki





źródło: bmV6YS0xMy5qcGc
PobierzI kiedyś to u Niemca było, wszystko na miejscu, pokrętła, przyciski - teraz panie Areczku masz pan tablet i klikaj.
@__MadCat: no początek lat 2000 to był dramat pod względem designu, więc nawet jeśli w tamtych czasach to nie było takie złe, to zestarzało się fatalnie.
Jedyny mój zarzut do tego wnętrza to brak wskaźnika
Z resztą się zgadzam, chociaż peak designu wnętrza to było dla mnie E39 a potem F10.
Generalnie cała seria F starzeje się jak wino moim zdaniem.
No moze jakies pagani, ale to poza kategorią
Mam na prawdę zadbana sztukę, a przy wyższych temperaturach słyszę jak plastiki skrzypią, a ostatnio zaczęły stukać te wystające bolce w drzwiach.
W serii E9x czy E46 nic takiego nie miało miejsca, mimo gorszej przeszłości samochodu
Komentarz usunięty przez autora
@bidzej: Dobra, tak totalnie bez uszczypliwości. Możesz wstawić jakieś wnętrze samochodu które twoim zdaniem nie jest niesamowitym gównem? Pytam z czystej ciekawości.
20 lat temu to ten infotainment robil robote. szeczegolnie w dobie telefonow typu nokia 3310 czy inny sony ericson. ale obecnie to kalectwo. wybieranie adresu krecac galka idrive, kontakty z telefonu tak samo. aktulalizacje map jakimis plytkami z aso.
dla nawigacji tylko dotyk jak w nowych. cyk paluszkiem na mapie nawiguj i jedziesz. dlatego ekran musi byc w zasiegu reki a nie tak zabudowany jak na foto
nawet bluetooth
źródło: hyundai_santa_fe_cabin_front
Pobierzźródło: temp_file41592653863534440
Pobierz