Wpis z mikrobloga

@Toczen: Preczytaj mój komentarz dwa albo trzy razy, ew weź kogoś do pomocy. Jakby powiedziała że tusk jest np słabym szachistą - okey przydałby się powód/argument. Ale jak mówi że jest zdrajcą czy oszustem to tak jakby powiedzieć że słońce jest jasne a noc ciemna. No ale w tv przecież tylko oszołom Korwin tak mówi, także nie wierz, nie wierz. Dla kraśki tusek i banda to autorytety, bo przecież ludzie ich
@CzystaMaestria: czyli jak powiem że jesteś lewakiem to nie musze mieć uzasadnienia dlaczego cie tak nazwałem ? No bo to jest oczywiste przecież. Nie rozumiem dlaczego dla ciebie takie oczywiste jest że premier naszego kraju i partia rządząca jest zdrajcami i oszustami. Poprzyj to czymś a nie rzucasz słowa na wiatr.

I napisze to jeszcze raz, również uważam Tuska za oszołoma z tą różnicą że gdybym publicznie nazwał go oszołomem to
@Toczen: Bo podniósł podatki gdzie zapowiedział że je obniży. Mało? To czytaj stronę wyżej z wieloma wałami albo imperium marnotractwa wygoogluj. Dziwicie się obywatelom Korei Północnej że mają tak zakrzywiony światopogląd przez reżim. Ja się nie dziwie, bo przecież wolni, przecież mądrzy Polacy nie widzą co tak naprawdę się dzieje. Gdzie się chłopie wychowałeś i co robisz że nie widzisz otaczającego świata? No ja nie ogarniam. Rozumiem starszy ludzie, czy nawet
@CzystaMaestria: mam dość. Mam w dupie Tuska i nie wiem na #!$%@? jego przykład tutaj padł. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz to może zrozumiesz o co mi chodzi. Albo nie. Ja ci to napisze.

Jak powiesz że złodziej jest złodziejem to wypadało by mieć argument chyba że lubisz bezpodstawnie oskarżać ludzi. Boże zlituj się nade mną.