Wpis z mikrobloga

@Tygrys_Syberyjski: No ja rzadko kiedy pije to organizm nie mial kiedy sie przyzwyczaic, normalnie mnie sklada jak parasol taki 4-pak xD Chociaz rok temu na weselu w ciagu nocy wywalilem pol litra sam i bylem trzeźwy, ale duzo wtedy jadlem, praktycznie ciagle ...
  • Odpowiedz