Aktywne Wpisy

marcinkox3 +75
Byłem dziś z dziewczyną na spacerze nad Maltą w #poznan. Kupiłem 3 gałki lodów po 8 zł za sztukę w kawiarni "3 kolory" przy samym jeziorze. Nie mam problemu, że gałka lodów tyle kosztuje, ale do c---a, niech chociaż tego loda będzie więcej niż łyżeczka xD smakowo bardzo dobrze, ale nie szło się tym smakiem za długo nacieszyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oszukujo #
#oszukujo #
źródło: 1000188151
Pobierz
LamajHarma +154



![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

75% p0lakow kocha disco polo wiec robią im przez cały czas reklamy z disco polo.
Proste ¯_(ツ)_/¯
Dlatego już prawie w ogóle nie słucham radio jak prowadzę samochód... Nie da się tego słuchać.
Laska wybiła się ubijając masło, a o tym typie wiem tylko tyle, że ma brodę i wybudował blok. XD
Reklama nie działa mówisz?
@2phonepiotrus: Nieprawda.
zainstalujcie se adblocka nie ogladajcie tv i kupcie spotify to nawet nie będziecie wiedzieć jakie reklamy są