Aktywne Wpisy

lord-nihilus +60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique





Myślałem że #starwars jest kreatywnie zbankrutowany, miecz świetlny, Jedi, AT-ST, moc, nic takiego nie ma w tym serialu. A jest zajebisty
Bardzo dobry drugi sezon, gdzie akcja fajnie przyśpieszała
No i dobrze sobie Łotra 1 odświeżyć po serialu
I to jest zajebiste
(ʘ‿ʘ)
Pierwszy sezon był trochę przeciągnięty. Powoli się to rozkręcało. W ostatnim pierwsze dwa odcinki powinny być skompresowane do jednego, bo kompletnie nic się tam nie działo. Poza tym, ten ostatni sezon był dojechany.
@pijmleko: nie, nie jest. Jest koniec końców co najwyżej dobry.