Wpis z mikrobloga

#andor

Myślałem że #starwars jest kreatywnie zbankrutowany, miecz świetlny, Jedi, AT-ST, moc, nic takiego nie ma w tym serialu. A jest zajebisty
pijmleko - #andor 

Myślałem że #starwars jest kreatywnie zbankrutowany, miecz świetl...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pijmleko: Ten serial to jedyne, co powstało dobrego z logiem star wars w ostatnich kilku albo i kilkunastu latach.
Pierwszy sezon był trochę przeciągnięty. Powoli się to rozkręcało. W ostatnim pierwsze dwa odcinki powinny być skompresowane do jednego, bo kompletnie nic się tam nie działo. Poza tym, ten ostatni sezon był dojechany.
  • Odpowiedz