Wpis z mikrobloga

Na fb i insta ludzie z belgii, niemiec, francji popierają bronienie granic przez obywateli ale nie, u nas na wykopie silniczki wiedzą lepiej ze swoich trzeba opluć a refugees welcome xD
  • Odpowiedz
Na fb i insta ludzie z belgii, niemiec, francji popierają bronienie granic przez obywateli ale nie, u nas na wykopie silniczki wiedzą lepiej ze swoich trzeba opluć a refugees welcome xD


@dan-ok: Ja bym jednak radził odróżniać prawdziwy obraz rzeczywistości, od tego co widzisz w swojej bańce informacyjnej na facebooku.
Nie mówię, że tak nie jest, jedynie że wyświetlające Ci się posty na fb i insta nie stanowią żadnego dowodu.
  • Odpowiedz
@Incel_Abdul_Al_Stulejari: @dan-ok tak i to usprawiedliwia takie zachowania? Jak ktoras ze stron (czy samozwanczy "kontrolerzy" czy zatrzymany pojazd) nie wytrzyma nerwowo, to tez bedziecie tacy za? Takie przyglupy wkraczające na jezdnie nie są od zatrzymywania pojazdów ani wymierzania sprawiedliwosci.

Oto ich wpis na stronie ruchu obrony granic:

Patrole działają w sposób legalny, bezpieczny, bez konfrontacji. Obserwujemy, dokumentujemy, nagrywamy – a w razie potrzeby wzywamy Straż Graniczną i policję. Szukamy odważnych, odpowiedzialnych
pastaallacarbonara - @IncelAbdulAl_Stulejari: @dan-ok tak i to usprawiedliwia takie z...

źródło: Screenshot 2025-07-02 at 13.47.55

Pobierz
  • Odpowiedz
trzeba być niezłym deklem, żeby wierzyć, że te sebixy kogokolwiek przed czymkolwiek uchronią xd


@matti-nn: nie uchronią ale w odróżnieniu od fajnopolackiego nierządu wykazują inicjatywę i postawy propolskie xdd
  • Odpowiedz
Nie mówię, że tak nie jest, jedynie że wyświetlające Ci się posty na fb i insta nie stanowią żadnego dowodu.


@lewoprawo: moja banka informacyjna to tez ludzie których znam, studenci spoza granic polski i jednogłosnie są głosy poparcia do bronienia ojczyzny przed polityką wolnego gotowania żaby. Zachodni znajomi uciekający ze swoich krajów juz sie nauczyli ze lepiej podejmowac radykalne srodki niz za pare lat tego załowac :)
  • Odpowiedz
@Castellano: prawem kaduka. Mogą, to robią. I to jest dopiero początek, widzę masę innych możliwości zastosowania "patroli obywatelskich", ale nie będę podpowiadał. Dopóki nie zechcą wejść do KPRM albo Sejmu to im nikt raczej przeszkadzał nie będzie. Polska zaczyna przypominać późną Republikę Weimarską.
  • Odpowiedz