Wpis z mikrobloga

#szycie mireczki co sądzicie o stopkach do podwijania? (Obrębu), myślę czy nie kupić do swojego starego singera takiej stopni, niby nie dużo kosztują ale czy rzeczywiście tak ułatwiają pracę jak to wygląda?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bananometr: z tymi stopkami to jak z narzędziami w garażu. Kupujesz bo tego nie masz a wiesz że się może przydać, pół roku nie używasz a nadchodzi taki dzień w ktorym musisz coś wymienić w aucie i w ruch idzie 3/4 narzędzi których do tej pory nie używałeś a bez których sobie byś nie poradził a nawet byś się o tym nie dowiedział. Stopki do zwijania są o tyle przydatne
  • Odpowiedz
@bananometr: Jeśli masz do podwijania dużo wąskich brzegów z cienkich tkanin to znacznie przyspieszają. Jak coś podwijasz raz na ruski rok, to niekoniecznie, bo żeby to dobrze szło, trzeba chwilę poćwiczyć na danym materiale i wpaść w rytm, że tak powiem. Ta stopka wymaga sprawnego, równomiernego podawania tkaniny pod właściwym kątem, inaczej brzeg potrafi uciec. Więc przy szyciu pojedynczej rzeczy może się okazać, że zwykłe zaprasowanie brzegu pójdzie szybciej. Z
  • Odpowiedz