Wpis z mikrobloga

#szczecin Aż jestem zdziwiony że brak tutaj tematu.
Ten problem z przerzucanymi przybyszami od strony Niemieckiej. To jestem rozdmuchana sprawa przez Kanał Zero I balonowego?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxelm2 też się dziwię. Szczególnie, że faktycznie podrzucają nam cały czas uchodźców na granicy. Już powstało wiele grup na facbooku i to co ludzie wrzucają to dramat..
  • Odpowiedz
@maxelm2 nie wiem jaka rzeczywiście jest skala tego procederu, ale gdyby nie internet to bym nie zauważył że mamy w Szczecinie problem z imigrantami.
  • Odpowiedz
@virtroy bo silniczki boja sie wypowiadac w tych sferach xd bo w tym temacie maja takie samo zdanie jak my tylko sie nie przyznają, a w tv przeciez nie beda na siebie stryczka przygotowywali
  • Odpowiedz