Wpis z mikrobloga

@miloszy: W ogóle zauważyliście jak mało się teraz udziela? Wcześniej wystarczyło tylko oznaczyć post tagiem #arkadikuss i już przychodził się kłócić, a teraz cisza kompletna. Chyba uznał, że nas nie przekabaci do ludologicznej sekty więc będzie jedynie tutaj zaglądał i tylko co najwyżej zgłaszał komentarze które najbardziej go dotknęły lub które są niewygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kto to zgłasza?


@miloszy: Nie wiem, ale patrząc co tutaj jest wrzucane na przykład przez ostatnie 2 dni mam takie całkiem realne wrażenie iż ktoś próbuje zwyczajnie kopać dołki pod tym tagiem licząc na to, że może on spadnie. Nagle zaczęły się zgłoszenia a ktoś wrzuca jakieś dziwne zdjęcie oraz filmy, coś za dużo tego w jednym czasie.
  • Odpowiedz