Wpis z mikrobloga

@elsajko: Trochę, ale obawiałem się, że będzie bardziej. Jednak tempo robi swoje, nie chciałem ekstremalnej utraty wagi.
@hpiotrekh Dzięki! Może nie cztery dziennie, ale tygodniowo na bank, zagryzione czipsami i ciastkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz