Aktywne Wpisy

lubie-sernik +65
Dobra nikt mi nie doradził jak odzyskać fotki skasowane z androida. Z kosza tez mi skasowały.
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
źródło: 1000058251
Pobierz
maz-jessi +28





#kiciochpyta #pytanie #energylandia #krakow
Chłop Ci odpowiada co mu się podoba w Hyperionie, a Ty dalej swoje, że Hyperion jest słaby, no j--------ę. XD
To samo z "demonizowaniem Hyperiona". Niektórzy schodzą z niego z przekonaniem, że tylko nienormalni ludzie lubią takie rzeczy. Inni w ogóle nie wejdą, bo same suche informacje o prędkości i wysokości ponad 20 piętra ich paraliżują.