Wpis z mikrobloga

Kupowal ktos może ostatnio żelazko. Szukam jakiegoś sprawdzonego modelu do 500zl.
#agd #zelazko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek ma być jakiś turbo wypas "inteligentny" czy po prostu solidny basic? Bo jak basic to ostatnio złapałem philips gc4567. Robi robotę, dobra stopa, ma auto wyłącznik tylko szybko woda z zasobnika schodzi.
  • Odpowiedz