Wpis z mikrobloga

Jak pozbyć się flegmy? 2 tyg temu napiłem sie zimnego jugurtu i od tego czasu mam katar i kaszlę razem z zieloną flegmą. 3 dni temu katar praktycznie przeszedł, ale flegmę mam nadal. Przez tydzień brałem gripeks i flegamine, a tydzień temu lekarz kazał brać ibuprom i syrop stodal.
Katar w sumie przeszedł, ale jak się pozbyć tej flemy?
#przeziebienie #grypa #choroba #zdrowie #pytanie #medycyna #lekarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilek123 to na pewno nie jest spowodowane napiciem się zimnego jogurtu. Ile czasu lekarz kazał Ci brać syrop? Jak już okres się skończył, a objawy są nadal, to możesz iść jeszcze raz.

A teraz powiem jak się wyleczyć: kup tabletki musujące ACC, postępuj zgodnie z ulotką, możesz robić inhalacje, pij dużo wody oraz ciepłych płynów, np herbatę z cytryną i miodem. Ale nie wlewaj cytryny i miodu od razu do wrzątku,
  • Odpowiedz