Aktywne Wpisy

Marek_Tempe +30
Czy można jakoś wyłączyć wspaniałą nową funkcje "Dla Ciebie" ?
#wykop
#wykop

#gielda dell prawie +40% na afterze, ostatni raz nie posłuchałem pomarańczowej małpy jak mówi żeby coś kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@Ziutek_Grabaz: jak masz indukcję nie z wersji dla biedoty to nie ma z tym problemu
Potwierdzam opcję z bigosem, ponadto są bardzo małe garnuszki, np. do podgrzania mleka i na średnim palniku będzie taki garnek opalał się bardziej dookoła niż od spodu. Tzn. dużo ciepła ucieknie na zewnątrz.