Wpis z mikrobloga

Z racji, że jestem właśnie w połowie drugiego sezonu Andora postanowiłem, że odświeżę sobie oraz Wam najlepsza scenę z pierwszego i chyba jeden z najlepszych monologów w świecie kina/telewizji, oczywiście w mojej subiektywnej ocenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak, wiem. Już kiedyś się nad tym fragmentem rozpływałem.
#seriale #andor #gwiezdnewojny
Ralphs - Z racji, że jestem właśnie w połowie drugiego sezonu Andora postanowiłem, że...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ralphs: Co jak co ale generalnie cały odcinek z ucieczką z więzienia był genialny, a ten monolog to było coś jak wisienka na torcie, tylko w tym przypadku wisienka to mniejszy torcik. Andor to JAKOŚĆ. Choć narracja w drugim sezonie (przeskoki) nie do końca mi podpasowała, to i tak ten serial jest niesamowicie napisany, nawet słabsze odcinki są o niebo lepsze od takiego Mando, Kenobiego czy Ahsoki.
  • Odpowiedz