Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: Nie znam tego "uniwersum", ale przykre jest, że są takie osoby w naszym społeczeństwie i ktoś jeszcze kręci z nich bekę i na nich zarabia. Chłop jest ewidentnie chory na głowę. Szkoda.
  • Odpowiedz