Wpis z mikrobloga

@Rencista_z_przypadku pewnie da rade ale po tylu latach lepiej zmienic, zaleca sie chyba po trzech latach wymiane a w praktyce malo kto to robi, ewentualnie czesciowo przy serwisie tarcz. To samo z oponami, powinno sie po 5 latach wymienic bo moze wygladaja ok, ale guma traci wlasciwosci, sa bardziej sliskie i kiedys ten metr roznicy w drodze hamowania moze byc kluczowy.
  • Odpowiedz
@Rencista_z_przypadku możesz dać do mechanika na przegląd. Badają wtedy stan płynu hamulcowego i chłodniczego.

Co rok oczywiście wymiana oleju, filtrów (kabinowy, oleju itp), serwis klimy, żeby nie oddychać grzybem.

Pompowanie opon, wymiana wentyli.
  • Odpowiedz