Czy jest coś co może się zepsuć w moim samochodzie 10 lat ma i przebieg zaledwie 20 tysięcy ? Wszystko mam tam w oryginale jak wyjechałem z salonu tylko wymiana oleju co 2 lata robiona #motoryzacja
@Rencista_z_przypadku jak sie nie jezdzi to sie szybciej psuje, wszystkie plyny do wymiany, opony na pewno na smietnik no i pozostale gumy, węże, uszczelki moga puszczac
@Rencista_z_przypadku pewnie da rade ale po tylu latach lepiej zmienic, zaleca sie chyba po trzech latach wymiane a w praktyce malo kto to robi, ewentualnie czesciowo przy serwisie tarcz. To samo z oponami, powinno sie po 5 latach wymienic bo moze wygladaja ok, ale guma traci wlasciwosci, sa bardziej sliskie i kiedys ten metr roznicy w drodze hamowania moze byc kluczowy.
Co rok oczywiście wymiana oleju, filtrów (kabinowy, oleju itp), serwis klimy, żeby nie oddychać grzybem.
Pompowanie opon, wymiana wentyli.
Zależy czy nowy samochód. Chyba jak nowy z salonu, to rzadziej. A potem normalnie to tak jak piszesz.
@Rencista_z_przypadku: Tak. Wszystko. Jak w każdym samochodzie.