Wpis z mikrobloga

Nie mogę jaki ten whatsapp to jest dziadostwo. Mamy wspólną inicjatywę sąsiedzką, któryś z sąsiadów zaproponował Whatsappa, żeby nie trzeba było dzwonić/pisać smsów do wszystkich z każdą pierdołą. Postanowiłem zostać bohaterem na własnym podwórku i założyłem coś co w Whatsapie nazywa sie społecznością, potworzyłem kilka grup pod różne tematy żeby nie było bajzlu, wysyłam zaproszenia do w sumie całych 7 sąsiadów i..dostaje bana na 24h za spam....co za dziadostwo..ja rozumiem jakbym to wysyłał do 70 losowych osób..ale do 7 i w dodatku zainteresowanych tematem....
#whatsapp #meta #gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Miszcz_Joda: ja też nigdy wcześniej nie miałem. Jedynie znajomy instruktor z sekcji od syna mi mówił w zeszłym tygodniu, żebym nie pisał do niego na whatsappie, bo założył grupkę dla rodziców dzieci które jadą na obóz wakacyjny, wysłał zaproszenia do rodziców i też dostał bana..może coś ostatnio się namieszało w zarządzaniu grupami itp...
  • Odpowiedz