Wpis z mikrobloga

jest i on, obrońca:-)


@abwgd: Ale czego tu bronić? Zdrowego rozsądku? Masz link do oferty z opisem stanowiska a jączycie że na screenie wam tego nie wkleili.

Jeśli przerasta Wasz taka czynność to plus dla rekruterki, dobrą selekcję wstępną
  • Odpowiedz
co? Chciałbyś widełki? Przerasta cię kliknięcie z linka?


@abwgd: Czytać ze zrozumieniem to ty potrafisz czy tylko pisać?

Wytłumaczę więc jak dla mniej ogarniętego - widełek brakuje również w linku. Nie musi podawać ich w poście na linkedin, ale w ofercie by wypadąło jak chce być brana na serio
  • Odpowiedz
@ATAT-2: z tego, co pisałeś nie wynika wprost, że w ogłoszrniu nie ma widełek w ogóle, a nie będę przepisywał linka na komórce.
  • Odpowiedz
  • 4
@Cadfael Widać że wiele lepsza od niej nie jesteś. To nie tik tok gdzie zasięgi mają znaczenie. Takich specjalistów nie ma wielu wiec zasięgi nie maja żadnego znaczenia bo i tak targetujesz to do szalenie wąskiego grona osób
  • Odpowiedz
@Xxxvvvwww: ale o co wam chodzi - takie jest postrzeganie was. Tak się przecież marketingują, więc robią to na co jest odzew. Jakby klitki dla p0lacków reklamowali discopolo, to znaczy że taka tłuszcza jest klientelą.
To nie jest ogłoszenie skierowane do kogoś, kto rozumie jak pewnie musi być na miejscu "profesjonalnie", co może się dawać rozpoznać wielowymiarowo co nie.
Cała kwestia z jakiej pozycji patrzy ktoś z was na to ogłoszenie, czy
  • Odpowiedz