Wpis z mikrobloga

chciałbym bardzo podziękować administracji @Wykopoczta , ponieważ dzięki ich decyzji, po tym jak dostałem dość kijową #wykopoczta dostałem jeszcze jedną paczuszkę, która była RE-WE-LA-CJA! Wczoraj ok. 14, kiedy miałem zabrać się do nauki, przyjechał kurier z Poczty, podpisałem co trzeba i moim oczom ukazała się konkretna paczka, z napisem UWAGA SZKŁO. rzuciłem się do otwierania, świetny list Wojciechu, urzekła mnie Twoja historia (i wcale to nie żart ^^') , ale nie podpisałeś się swoim nickiem, no chyba, że jest nim @wojciech . Tona słodyczy będzie idealnie pod naukę, piwo lokalne na pewno przetestuję i dam znać, ale pewnie nie szybciej niż w piątek, a DYI kolaż z cytatami połączonymi z moimi ulubionymi filmami był po prostu rewelacyjny. Nie spodziewałem się, że coś tak prostego da mi tyle radości, z drugiej strony załączony był hymn Realu, którego jestem zagorzałym kibicem i chyba nie mogłeś lepiej trafić z terminem, po wygranej Lidze Mistrzów. Ogólnie chylę czoła za paczuszkę, list i sam pomysł, niby taki prosty, a naprawdę rewelacyjny. Tylko ujawnij się, proszę ;)
Pobierz fifithebest - chciałbym bardzo podziękować administracji @Wykopoczta , ponieważ dzięk...
źródło: comment_TernYTUBM9xPrLUcPscrklGbRNmAOaBL.jpg
  • 5