Wpis z mikrobloga

  • 0
@acpiorundc: przeszło mi to również przez myśl, ale dość dlugo utrzymuje się trend spadkowy. No i gdzie teraz wystawiają te ogłoszenia jak nie na otodom? Choć możliwe że po prostu wyeliminowało to duplikaty albo mieszkania z Radomia z oznaczoną lokalizacją w centrum Warszawy
  • Odpowiedz
@danielbr3: a to nie jest tak że tam płacisz za jakiś czas wystawienia np.30,60dni itd. Ludzie poprostu nie odnawiają ogłoszeń. To i spadek dosyć taki rownomierny
  • Odpowiedz
@danielbr3: no przeciez jest nasze kesperta kuniewicz czy jak ona tam sie nazywa - wielka analityczka otodom - niech wyjasni, po co zgadywac jak mozna zapytac u zrodla ;)
  • Odpowiedz