Wpis z mikrobloga

@Ravau23: no jakbyś się trochę nauką zainteresował to byś wiedział, że jakieś 5% społeczeństwa jest homo/bi (a to się łapie w LGBT) i to jest też obserwowane wśród innych gatunków. A jako, że natury nie oszukasz to co byś proponował? Eksterminację czy może jednak jako istota rozumna/inteligenta i kierująca się m.in. empatią równe ich traktowanie lub wsparcie w dążeniu do równych praw?
  • Odpowiedz