Wpis z mikrobloga

@czasnawybory666: prawda, jak nie dorzucą żadnego nowego nazwiska, to prime ich zjada w lipcu samymi postaciami z lombardu xD W ogole liczyłem że stary załecki sie bedzie tam lał bo fajne walki daje, ale jest jak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz