Wpis z mikrobloga

@flito: problematyczna ta funkcja jest pod tym względem, że jest najwygodniejsza do klikania xd
Ogólnie robię zakupy na allegro raz, może 2-3 na miesiąc i z przyzwyczajenia przeklikuje, a i tak mi się te "zapłać póżniej" objawia.
Ogólnie przyzwyczaiłam się do wygody. Tuż po wysłanie opłacam co trzeba, za pomocą jednego bliczka i to całkiem wygodne dla mnie rozwiązanie już ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz