Aktywne Wpisy

brzusio +140

SaintWykopek +28
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
źródło: IMG_6095
Pobierz





Dziś pobrałem raport #bik - wyszło mi 211 stron 🤣
Ogólnie robię zakupy na allegro raz, może 2-3 na miesiąc i z przyzwyczajenia przeklikuje, a i tak mi się te "zapłać póżniej" objawia.
Ogólnie przyzwyczaiłam się do wygody. Tuż po wysłanie opłacam co trzeba, za pomocą jednego bliczka i to całkiem wygodne dla mnie rozwiązanie już ¯\(ツ)/¯